Jedovatá Housenka

Blogující grafikovanec

čtvrtek 21. června 2012

GameSalad

Jednoduchý game creator GameSalad je nyní k dispozici i na Windows.







Vystavil Unknown v 23:30
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Z celého srdce děkuji za komentář

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ►  2013 (5)
    • ►  května (1)
    • ►  dubna (1)
    • ►  března (1)
    • ►  února (1)
    • ►  ledna (1)
  • ▼  2012 (20)
    • ►  října (3)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (4)
    • ▼  června (10)
      • Talbot's oddysey
      • GameSalad
      • Music box
      • Batman game
      • Tablet nebo netbook?
      • Video Game High School
      • Indie Game: The movie
      • Nový začátek
      • MMA Warriors
      • 24h games party

Oblíbené projekty

  • GLiD
  • Roll20
  • Splice
  • Starthead
  • The Catch It

Přihlášení k odběru - RSS

Příspěvky
Atom
Příspěvky
Komentáře
Atom
Komentáře

Oblíbené

  • Aargh
  • Behance
  • High Voltage
  • Mladý Kreativec
  • Muj Mac
  • Rocket Jump
  • Tyinternety.cz
2012 © Jindra Holý. Motiv Jednoduchá. Používá technologii služby Blogger.